Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lehet? Nagyon félek :/

Ez aranyér lehet? Nagyon félek :/

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este óta, miután wcn voltam nem is tudom akkor kezdődött, akkor még csak viszketett meg kicsit kellemetlen volt most már fáj is, megnéztem tükörrel a végbélnyílásnál látszik egy ilyen kis nagyjából borsószem méretű dudor, ez aranyér lehet ? Ezzel most orvoshoz kéne hogy menyjek? Még bőven 18 alatt vagyok és nagyon nem szeretnék erről beszélni a szüleimmel :/ el fog múlni magától? Vagy esetleg vennem kéne rá valamit gyógyszertárban ? Vagy valamilyen házipraktikat tud valaki? De ugye ha elmulik akkor hamar elmulik nekem mar kezd elegem lenni belolle teljesen ketsegbe vagyok esve wcre sem merek elmenni légyszi vki segitsen :(((
2019. márc. 2. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyi, nyugodtan mutasd meg a szüleidnek, de egyszerübb dokinak. Nincs ebben a világon semmi gáz :) ők ilyet néznek nap mint nap. Lehet szörtüsző gyulladás de tályog is, meg aranyér is. Egyik sem veszélyes nyugodj meg, de mindenképp doki kell, hogy lássa. Én is óckodtam ilyennel dokihoz menni, de jobb túlesni rajta és utána már nem is vészes hidd el. Plusz ha otthon stresszelsz rajta meg kattogsz az a legrosszabb ilyenkor.
2019. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!