Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van sárgás hólyag...

Mitől van sárgás hólyag szerűség a torkomon?

Figyelt kérdés
KB 1 hete hagytam abba az antibiotikum szedést, mivel tüszős volt a mandulám, szépen meg is gyógyúlt, de pár napja iszonyatosan fáj a torkom egy pontban, megnéztem a tükörben és piros illetve van ott egy sárgás dudor, mi lehet ez? Próbáljak torokfertőtlenítőt? Volt már valakinek ilyen? Légyszi adjatok tanácsot!

2019. márc. 2. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem rendszeresen van ilyen a torkomon. Az egyik már 2017 novembere óta ott van... Sokféle tanácsot kaptam. Például: ,,Gargarizálj listerine szájvízzel! Gatgarizálj sós, langyos vízzel! Igyál sok kólát! Egyél sok piritóst és sós kekszet! Kapard ki magadnak!,, Nagyon egy sem használt. A legutólsót egyáltalán nem ajánlom! Ha gondolod próbáld valamelyiket ki! Talán neked segíthet.
2019. márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvost mindenképp érdemes felkeresni vele, ha hosszútávon fennáll!
2019. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!