Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hete itthon vagyok, mégis...

Mayan125 kérdése:

1 hete itthon vagyok, mégis lebetegedtem. Mit lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nemreg jottem haza egy hosszu kulfoldi utrol, 8 idozonat utaztam at, de ez mar tobb mint 1 hete, tehat nem hiszem hogy letezik az, hogy valamit az ut alatt szedtem ossze. Vagy igen? Itthonrol dolgozom, az elmult napokban egyszer voltam kint tobb idore, bevasarolni, alig lezengett egy par ember. Fozok, nem rendelek, tehat semmilyen kulso behatas vagy interakcio nincs es beteg ember sem itthon. Egyszeruen nem ertem.

2019. márc. 3. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Időzhetett benned az a vírus egy ideje. Van olyan betegség, aminek több mint 1 hét a lappangási ideje. Harcolt a szervezeted, harcolt, aztán mégis a vírus győzött ideiglenesen, mert kimerítetted a szervezetedet. Azért figyeld a tüneteket, nem tudom, merre jártál, de valami egzotikus betegséget is felszedhettél.
2019. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen sok fertözö betegségnek 2-4 hetes lappangási ideje van, szóval böven hozhattad is amgaddal, de ettöl eltekinve is feltételezhetöen azért boltba csak elmégy néha, nem 24 órában a lakásba zárva üldögélsz.
2019. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elkaphattad a betegséget egy vásárolt termék csomagolásáról is. Ha nem úgy érzed, hogy influenza szerű, vagy megfázásos, torokgyulladásos tüneteid vannak, akkor el tudsz menni ügyeletre is.
2019. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok utazás stresszel jár akkor is ha nem reszketsz az idegtől. Van az úgy, hogy amíg el vagyunk foglalva addig nem jön elő a betegség mert az idegrendszer lenyomja az immunreakciókat. Akkor jön ki a betegség amikor már elmúltak a felhők és nyugalomban vagy. Ezt neuro-immun összefüggésnek hívják.

Persze nyilván lappangott benned valami de, hogy most jött elő én arra értettem a fenti magyarázatot

2019. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, mind nagyon hasznos volt!
2019. márc. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!