Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes a magas...

Mennyire veszélyes a magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk iskolaorvosnál és 140-82-84et mutatott a vérnyomás mérő eszköz, azt mondta az orvos hogy ez több mindentől lehet , személy szerint a legfőbb dolog amire gondolni tudnék amiért magas lehet a vérnyomásom az a stressz. De szüleimnek is nagy volt a vérnyomásuk ,nem tudom hogy ezt lehet-e örökölni. Néha iszok kávét is délután mikor hazaérek és nagyon fáradt vagyok , mert aludni érdekes módon nem tudnék.

Valami ötlet vagy gondolat ehhez köthetően?

Tanácsnak örülnék a legjobban.



2019. márc. 3. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mérd otthon rendszeresen, lehet csak az orvosnál izgultál (nekem ott mindig magasabb).
2019. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Veszélyes igen, bár Mo-n ez népbetegség. Vérnyomáscsokkentot kell szedni ha nem akarsz ideje korán meghalni. De most majd úgyis jönnek, akik szerint egy nyamvadt gyógyszer sokkal károsabb, mint az, hogy magas a vérnyomásod.
2019. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
orvos szerint erre még nem kell szedni gyógyszert , de olyasmit is mondott hogy a kevés alvás miatt is lehet ez.
2019. márc. 3. 15:19
 4/8 A kérdező kommentje:
vérnyomás mérőm asszem van itthon, megkeresem és megnézem , köszi a tippeket :D
2019. márc. 3. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

#2-esnek mondom, hogy jól megválaszoltad, hiszen, ha a vérnyomáscsökkentő előállításának szinte minden összetevője külön-külön is méreg és egyben rákkeltő is, akkor a végtermék mitől ne lenne veszélyes a szervezetre??

Én fiatal koromban sportoltam és a sportorvosnál mindig 140/80 körül voltak az értékeim és soha semmi bajom nem volt! Nagyon sok jó és természetes táplálék-kiegészítő van, ami segíthet védeni az ereket és kordában képes tartani a vérnyomást! De téged nem akarlak lebeszélni a gyógyszerről, mert biztosan a mellékhatásokra is már megvan a következő gyógyszered...aztán a végén a Legalon, hogy a májadat is megpróbáld visszahozni!

2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13:41 Hagyjad már az idi.ta méreg meg rákkeltő dumát? Te is gyógyszerész vagy, mint én, hogy ennyire képben van és egy névtelen fórumon, minden hiteles forrásmegjelölés nélkül ilyenekkel vagdalózol? Nem, nem rákkeltő és nem méreg. Ahhoz, hogy egy gyógyszer a boltok polcaira kerüljön, több évnyi kutatómunka elözi meg és hány féle állaton kell kísérletezni elötte? Gondolom nem, mert akkor nem írnál ilyen bődületes baromságot.
2019. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gyógyszerész; én csak 6 éve foglalkozom egy cég termékeivel és azóta nagyon sok mindent láttam, tapasztaltam. Tudnék neked sok csodát mesélni, amitől azonnal elállna a lélegzeted is!! A cég orvos szaktanácsadója egyébként dolgozott gyógyszerészként és mesélt érdekes dolgokat.

Egy nagyon fiatal ismerősömtől tudom azt, amit leírtam a vérnyomás csökkentő gyógyszerről, aki kémikusként Pesten ilyen helyen dolgozik.

Tisztában vagyok azzal is, hogy te véded a gyógyszereket és közös nevezőre nem igazán tudunk jutni! Pár napja volt egy utasom, aki immunológus és vicces volt hallgatni, amiket mondott> pl. ami tápanyag van az én termékemben, azokat normál étkezéssel be lehet vinni a szervezetbe és ugyanazt a hatást képes elérni vele. Megkérdeztem tőle, hogy el tudna-e olyat érni normál táplálkozással, hogy az idegsejteket védő mielin hüvely visszaépüljön vagy a COPD beteg mondjuk tünetmentes legyen, esetleg arcbénulás megszűnjön.. Azt mondta, hogy biztosan... Na akkor éreztem, hogy itt csak figyelmes hallgatóság lehetek, de vitapartner nem :) (bocs, hogy kicsit eltértem a vérnyomáscsökkentésről!)

2019. márc. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem védem a gyógyszereket, de utálom mikor fals információkat írogatnak. A biológia alapszakot elvégeztem, elég sokmindent tudok azok hátteréről, amikről most beszélték, de elég nevetségesen hangzik. De ezt csak az értheti, aki tudja is, hogy ezeket a betegségek mitől alakulnak ki és ezen folyamatokat sejtszinten is ismerik. Ez nem így működik. Úgy látszik te mindent elhiszel. Nekem is van ismerősöm, aki lediplomázott, dolgozott is, de magam sem értem hogy hol, mert sík h.lye. De más ezt lehet nem vágja le, mert ő sem ért ahhoz a szakmához, aztán még el is hiszi amit mond.
2019. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!