Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az normális, hogy valaki 2...

Az normális, hogy valaki 2 hetente vagy gyakrabban elkap valami betegséget a munkahelyén?

Figyelt kérdés
Mondjuk az a másik, hogy nem hisz a vírusokban, ő csak "megfázott"... De ez akkor is durva, ha egy milliót fizetnének se érne ennyit egy munkahely....
2019. márc. 3. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2019. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Valami baja lehet az immunrendszerével,ha felnött létére ilyen gyakran beteg.
2019. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Mondjuk az a másik, hogy nem hisz a vírusokban, ő csak "megfázott"


Jó nagy idióta lehet, ha ezt komolyan gondolja. A hideg annyira játszik közre, hogy kiszárad a nyálkahártya ahol be tud jutni a vírus a szervezetbe, de a hidegtől senki nem fázik még. A vírus betegséget hívják megfázásak, náthátak.

2019. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen...


És ilyenkor elkezdi magyarázni, hogy vékony kabátban voltam 2 napja, ott fáztam meg...

2019. márc. 3. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért hergeled magad ezen egész életedben? Nagyon megkeseríted így a saját életed, hogy ezen sírsz itt minden nap.
2019. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Te idióta nemmhergelem magamat, han állandóan lefertőz valamivel, anit a munkahelyén szed össze...


Különben meg szerintem ezzel évelet vesz el a saját életéből, plusz egyáltalán nem normália, hogy valaki ennyiszer legyen beteg.

2019. márc. 4. 17:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy hatalmas nagy buli, hogy mire meggyógyulsz, megint megfertőz... Pedig már állandóan odafigyelek, ha lehet a fősztjéből se eszek. Nem vicc, folyamatosan beteg...
2019. márc. 4. 18:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért vagyok idióta, mert megjegyeztem, hogy elszúrod az életed ezzel, hogy ezen vagy kiakadva MINDEN NAP egy anonim oldalon? Hát jó. Olyan szó, hogy lefertőz, még mindig nincs. És feljöhetsz ide minden nap sírni, attól még ez nem fog megváltozni. Vagy igazából milyen választ vársz? Kérdezem meg 100adszorra, csak erre már soha nem írsz.
2019. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!