Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az, hogy pár...

Mitől lehet az, hogy pár naponta elkezd fájni a torkom, egyfajta gombóc érzés keletkezik benne, ami beszéd közben rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
Amikor nagy nehezen sikerül felkrákognom, feljön egy zöldes, sárgás, néha barnás-pirosas undorító ragacsos valami, gusztustalanul néz ki. Már 2 háziorvos rázott le azzal, hogy próbáljak köptetőket meg majd elmúlik. De már több mint egy éve ez van, mindent kipróbáltam.
2019. márc. 3. 19:05
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez menjél. Neki ez a szakmája, biztosan tud segíteni neked. A mandulád meg van még?
2019. márc. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, megvan, de nem hiszem hogy azzal lenne a gond, mert nem fáj a torkom, csak ha előjön ez a probléma, akkor is beszéd közben inkább, nyeléskor annyira nem zavar.. Szóval valahol máshol lehet gyulladás. De akkor mindenképp keresek egy jó fül orr gégészt. Köszönöm!
2019. márc. 9. 19:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül kipróbáltam azt, hogy nem fogyasztok édesítő tablettával semmit, mert ahogy észre vettem, olyan ital fogyasztása után jött elő a probléma, amibe azt tettem.. És most nincs is már bajom.. Érdekes, nem gondoltam volna, de valószínű arra vagyok érzékeny.
2019. márc. 31. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!