Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit lehet kezdeni a gennyes...

Mit lehet kezdeni a gennyes mandulával? (főleg a rossz lehellet ellen)

Figyelt kérdés

Már jóideje nagyon gennyes a mandulám, voltam vele háziorvosnál aki antibiotikumot (ospen) írt fel: azt végig is szedtem, de semmit sem segített. Miután visszamentem, elküldött a fül-orr gégészetre, ott megnézték, és csak annyit mondtak hogy két hét múlva vesznek mintát. De semmit sem írtak fel.

Közben persze én meg szenvedek attól, hogy bármit csinálok undorítóan büdös a szám, ami azért is zavar , mert eddig is nagyon odafigyeltem a szájhigiéniámra...(az átlagnál jobban)

Kezdek megőrülni tőle... Ha nem lenne muszáj emberek közé menni, inkább ki sem mozdulnék emiatt.



2019. márc. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed elmész egy magán kórházba és ott megmondod a fül orr gégésznek, hogy már jó ideje ilyen és nem segít semmilyen kezelés.

Majd kiveszik őket.

2019. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

DM-be menj be, a fogkrémes részen találsz szájba fújható spray-ket, és abból keresd a DM saját márkás (Dontodent) "Cool fresh Mundspray" feliratú kis spray-t. Zsálya, kamilla és eukaliptusz van benne hatóanyagként, pillanatok alatt leviszi a gyulladást (viszont minél gyulladtabb, amire fújod, annál borzasztóbb érzés, amikor ráfújod). Nálunk ez már az alap gyógyszeres készlet része, használtuk már ínygyulladásra és persze torokgyulladásra is.

300 Ft körül van egy darab. Ja és mintegy mellékesen normális illata is van.

2019. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kivetetni ki tudnám tb alapon is, ha kértem volna , de sajnos most egyáltalán nincs időm egy hetet otthon tölteni , vagy akár pár napot is, lehetetlen megoldani, de persze amint tudom elmegyek kiműttetni.
2019. márc. 7. 10:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezer hála!! Már ma megyek és kipróbálom ezeket !! :)
2019. márc. 7. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!