Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Derék fájás szülés óta,...

Derék fájás szülés óta, átmeneti vagy komoly baj?

Figyelt kérdés
Régebben szét voltak csúszva a derék táji csigolyáim. Azóta elméletileg orvosolva lett. Jártam vízi tornára súly terhelés vízben és társai. 5 hónapja szültem, szülés előtt 2 hónappal kezdett el fájni. Nem úgy fáj, hogy tornárok vagy megpihenek és el múlik, egyfolytában és hol jobban hol kevésbé fáj. Orvoshoz 6 hónap múlva megyek. Akkor kaptam időpontot. Úgy érzem, hogy ez nem egy sima derékfájás. Egy pontban fáj és ki sugárzik a lábamba. Ideg becsípődés nem lehet, rendszeresen sportolok, nyújtok. A csontkovács azt mondta addig nem tud mit tenni ameddig nem tudja mi a bajom. Valaki volt már hasonló cipőben? Félek hogy valami nagyobb baj van. 8kg a kislányom és nem tudom fogni, nem tudok állni vele. Az is nehezemre esik, hogy a szennyes tartót levigyem az emeletről annyira fáj, részletekben szoktam levinni máshogy nem tudom.
2019. márc. 7. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:

hát ha régebben is szét voltak csúszva a csigolyáid, és rendszeres karbantartást igényelt, akkor esélyes, hogy a szülés után rosszabodott, a

terhelés miatt, a rendszeres sportolás viszont nem zárja ki az idegbecsípődést sajna :(

2019. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én pl rendszeresen sportoltam, 23céves korom körül mégis kijöttek rajtam mindenféle nyavalyák:( többek közt isiász is pl aminek semmi köze nincs esetemben ahhoz, hogy épp sportolok, vagy épp nem :(, nem csípődik be, ellenben begyullad időnként,
2019. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!