Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat esetében ez normális?

Agydaganat esetében ez normális?

Figyelt kérdés

Azt mondták, hogy jóindulatú legelőször 3mm volt most meg 7mm.


Azzal nyugtattak, hogy lassan növekszik, ez most annak számít?


Egyébként az érdekesség kedvéért, ez a daganat fajta, állítólag hormon problémákat okoz, nekem minden hormon értékem rendben van, se nem magas, se nem alacsony.

Akkor mitől nő?

Lehet nem is az a típusú daganat, amire először gondoltak?


Természetesen nem várok, orvosi szakszerű segítséget, de még egy hónap mire orvoshoz jutok, szeretnék kicsit megnyugodni.

Köszönöm szépen, ha valaki tud segíteni.


2019. márc. 7. 16:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen és természetesen tüneteim állandóan vannak..
2019. márc. 7. 16:41
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg magad máshol is. A Kékgolyó utcába érdemes menni.
2019. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem oké, ha tüneteket is okoz, de nem tudjuk, hogy mennyi idő alatt nőtt a kétszeresére a tumor.
2019. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az első válaszolónak, utána nézek!:)


Kedves második!


5 hónapja volt, mikor az MR azt mutatta 3mm.

2019. márc. 7. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen tüneteid vannak és az agydaganatokhoz sem értek. De egy barátnőmnek volt olyan jóindulatú agydaganata ami hormon függő volt. Ezért nem szedhetett fogamzásgátlót. Neki vérzéskimaradast okozott. Évekig nem volt mensesze. Kapott valami gyógyszert rá. Mert pont a látóideg környékén volt és ha tovább nőtt volna esetleg megvakul. Neki segített a gyógyszer és csökkenni kezdett a mérete. Nem tudom elmúlt e, de.rosszabb biztos nem lett mert nem műtötték és azóta már eltelt 15 év és babája is van. Ha nőtt volna az orrán keresztül kivették volna. Ezzel az egéaszel csak azt akartam mondani, hogy lehet más orvos mást javasil ami talán használna is. Mert az biztos nem jó ha csak növekszik mert nyom el agyterületeket, de ezt te is tudod. Milyen tüneteid vannak?
2019. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld meg az agykontrollt. Nem oevosi kezelés helyett, hanem mellette. Hátha használ. Kapsz valami kezelést. Vagy a semmitől várták a méretcsökkenést?
2019. márc. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, hallottam gyógyszeres kezelésről, sajnos vagy nem sajnos..az én esetemben nem jöhetett ilyesmi szóba, mert minden hormon értékem rendben van.

Menstruáció kimaradása előfordul, de ritkán és az már a daganat előtt is volt.

Mindenesetre nagyon jó volt ezt a történetet olvasni, köszönöm, hogy megosztottad velem.:) További jó egészséget kívánok neki!:)



Hát nem kaptam semmilyen kezelést.

Folyamatosan pszichológushoz küldtek, hiába ott volt a lelet rajta a látható daganattal, több orvosnál is megfordultam, mindegy azt mondta, hogy ez a daganat ilyen tüntet nem okoz, hormonok rendben tehát csak pszichés lehet, voltam pszichológusnál nem "talált" semmit.


Tüneteim: Rosszullétek, amik egyik pillanatról a másikra jönnek elő és van, hogy hetekig tartanak, és olyan erősek, hogy az ágyból nem tudok felkelni, pedig nem vagyok egy kényes lányka...

Fejfájás, feszülés, nyakfajás, szédülés, láb és kar zsibbadás, kettős látás...

2019. márc. 7. 17:30
 8/10 A kérdező kommentje:
Fejfeszülés*
2019. márc. 7. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom de attól az orvostól menekülj amelyik leráz azzal, hogy pszichesen vannak tüneteid. Az nem hozzáértő. Másrészt ha nem kapaz semmi kezelést akkor mit mondtak mi lesz? Nő amíg nem tudom mi lesz? Ez így nem maradhat. A helyedben nagyon sürgősen keresnék egy másik orvost. Nem szabad hagyni lerázni magad mert nem az orvos élete a tét hanem a tiéd. Nekem is volt hasonló esetem orvossal. Életveszelyes állapotban elküldött a pszichiátriára. Ha rajta múlt volna már nem élnék. Sajmos az orvos nem mindenható, sok kókler van aki nem ért semmihez. Egyébként én súlyos pánikos vagyok. A tüneteid valóban nem pszichések. Nekem max a szédülés van, az sem durván. Ha szenvedsz akkor nem lehet ülni és várni. Addig kell menni amíg találsz egy olyan orvost aki segít rajtad! Biztos, hogy van valami megoldás. Nem csak az, hogy kínlódj amíg nő a fejdben ki tudja meddig a daganat. Minél előbb lépj ha meg akarsz gyógyulni. Mert ha műteni kell is könnyebb egy picit mint egy nagyot.
2019. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem a 8. orvos találta meg mi a bajom. És sajnos volt bajom! Ezért mondom, hogy hiába mondja azt akár 3, 4 orvos is, hogy pszichesen van. Ha érzed, hogy nem.....akkor menj tovább.
2019. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!