Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam magán tüdőgyógyásznál...

Voltam magán tüdőgyógyásznál és aztmondta azert van az államdó torok köszörülés meg nyálka meg köhögés mert a nyálkahártya állandó gyuladásba van az allergiám miatt mit gondoltok? A légzésfunkcióm 102 volt

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 08:28
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Voltál orvosnál. Megvizsgált, kiértékelte a leleteidet.

Miért itt akarod felülbíráltatni laikusokkal???

2019. márc. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne látunk, nem ismerünk. Azt se tudjuk fiú vagy-e vagy lány, de diagnosztizálunk az orvos helyet vakon? Én azt gondolom nem vagy normális.
2019. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Azt gondoljuk, hogy az van, amit az orvos mond.
2019. márc. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha valóban allergiás vagy, akkor így van. Volt allergia teszt is? Azt nem árt időnként ismételni.

Ha van érvényes TAJ kártyád, inkább a területileg illetékes tüdőgondozóba menj! Azok sem tudnak kevesebbet, mint egy magán orvos.

Én is tüdőgondozóban dolgozom, nálunk is van egy orvos, aki eljár rendelni magán rendelőbe is. De végül mégis hozzánk hozza be a magán betegeit, mert ott nincs röntgen, meg gondolom lóf@*sz se... Szóval ezért nem érdemes plusz pénzt kiadni.

Egyébként minden orvosnak más a kedvenc diagnózisa, tehát nem ártana másikkal is megnézetned magad. Főleg egy krónikus köhögésnek elég nehéz kitalálni az okát. Itt refluxta is szoktak gondolni az orvosaink, és tovább küldik a beteget gasztróra. (Gasztro-enterológiára)

2019. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a kérdező csak arra kíváncsi van e valaki hasonló helyzetben,tud e valamit mondani. Nem jól fogalmazott,de azért nem kell támadni...

Nekem a nyálka felköhögés,torok köszörülés,köhögés volt de nekem refluxot mondott a doki.Kaptam rá savlekötőt és elmúltak a tünetek.

2019. márc. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A Keserű Böbe jó választ adott. Erre ez az írástudatlan kérdező lepontozza. Nem is tudom hány osztályt kellett végigbukdácsolni, ilyen írásműért.
2019. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy allergia miatt van. Nekem is van, de nekem reflux okozza. Járj utána neked nincs e. Mert arra más kezelés kell mint az allergiára. Egyébként most épp nincs allergia szezon. Mire vagy allergiás? Az nem derült ki. Ha kiderül kerüld az allegén anyagot, ha pollenre akkor nehezen hiszem, hogy március elején bajod van. A.nyálkahártya gyuladása.oké csak ki kéne találni mitől. Próbálj gargarizálni glukosepttel. Hátha hat.
2019. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
A.magánorvosok szuperek. Semmi diagnosztikai eszközük nincs. Nekem azt sem vette észre 10ezerért, hogy lukas a tüdőm, pedig már nem volt légzéshangom az egyik oldalon. A pénzt azért eltette. Menj a háziorvoshoz, vagy a tüdőgondozóba. Szerintem nem allergia, nincs allergiaszezon. Csak fogalma.nem volt így ez egyszerű diagnózisnak tűnt. Az allergiás köhögés egyébként sem ilyen. Attól vizenyő lesz a.tüdődben. tudom mert allergiás vagyok a.kutyakra. köhögök tőlük meg.taknyom nyalam egybefolyik. De ha nem is tüsszögsz akkor nem allergia. Inkább reflux. Vagy valami más....
2019. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!