Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehet? Megijedtem.

Ez mi lehet? Megijedtem.

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, nagyon kínos és kellemetlen. Az a helyzet, hogy gyakran van aranyér problémám, illetve az is gyakori, hogy a végbélnyílásom egy pár cseppet vérzik, mikor sokat kell törölni kakilás után. Ez még nem lenne olyan gáz, de előfordult már többször, hogy azt vettem észre, hogy hiába hittem azt, hogy rendesen kitöröltem (értsd, mielőtt lehúztam volna a wc-t, már nem volt barna a papír), de kiderült, hogy mégsem és a tisztasági betéten volt egy kis folt. Mintha még lett volna valami, amit nem töröltem ki. Nagyon kínos a helyzet és megijedtem, hogy mi lehet a baj.

Tudtok tanácsot adni?

22/L



2019. márc. 8. 10:26
 1/3 anonim válasza:
Mindig tusolj le nagydolog után, ha van rá lehetőséged. Ha gyulladt az aranyér akkor krém vagy kúp segít. Öltözz melegen.
2019. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam hasonlókat. Miután kitörlöd és tisztának tűnik, ellazulnak a lenti izmok, és kicsit kifordul a záróizom. Ezt az aranyér csak fokozza...

Én ezt úgy tudom kiküszöbölni, hogy a következő wc-re menéskor is áttörlöm nedves papírral.

Persze ha alkalmad van rá, mosd meg, de nekem így is előfordult már, hogy újra kakis lett a végbélnyílásom. Ezért nap közben is áttörlöm, ha csak pisilni megyek.

Egyébként nincs okod az aggodalomra, az aranyereden kívül nincs más baj.

2019. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!