Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj, néha szúr a hasam, enyhe...

Fáj, néha szúr a hasam, enyhe hányinger. A doki semmilyen vizsgálatra nem küldött el . A széklet is eléggé lágy . Hasnyálmirigy gyulladásnak mik a tünetei? Akinek volt kérem írja le .

Figyelt kérdés
Hasnyálmirigy gyulladás , Tünetek

2019. márc. 10. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha hasnyálmirigy gyulladásod lenne, akkor nem itt írogatnád a hipohonder kérdésedet, hanem már a sürgősségin fetrengenél a fájdalomtól.
2019. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz. A hasnyálmirigy gyulladásnak sokkal súlyosabb tünetei vannak.

Lehet, hogy van egy gyomor vagy bélfertőzésed, esetleg érzékeny vagy valamilyen ételre, vagy másfajta problémád van. Az orvosodtól felelőtlenség, hogy nem küldött további vizsgálatra, de ha a tünetek nem múlnak, akkor menj vissza.

2019. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
feküdtem kórházban olyanok mellett akiknek hasnyálmirigy gyulladásuk volt. Hát figyelj annál kevés borzasztóbb dolog van. 30 éves fiatalembernek akkora lyuk volt a hasán hogy a két kezem belefért volna mert azt csak így lehet kezelni, ne akarj olyat
2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ki szeretne ilyet ? Én egy kérdést tettem fel , lehet nem volt értelmezhető . Mivel a doki nem mondott semmit , semmilyen vizsgálatot nem indított el , gondoltam kapok egy -két értelmes választ a kérdésemre.
2019. márc. 10. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Attol függ hol fáj,hány éves vagy, és mióta fáj,milyen erősséggel. Ha doki ndm
2019. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a doki nem küldött kivizsgálásra nem kell félni, nincs nagy baj. Övszerű fájdalom a hasban,köldökfelé is kisugározhat, hátba is.Fájdalmas dolog nagyon. Fogyással is jár,felszívódás zavar miatt.Igyál több vizet!
2019. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!