Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi? Egy halom bajom van...

Ez mi? Egy halom bajom van egyszerre, lent sorolom. A neten inkább nem keresek rá ilyen dolgokra.

Figyelt kérdés

Szóval tegnap este óta kb. minden bajom van: Migrén, hátul lüktet a fejem, nyakam be van merevedve és fáj mozgatásra, szemem alatt fáj (szemgolyó alatt), magas pulzus alacsony vérnyomással, étvágytalanság, szedülés, tegnap este vastag takaró alatt rázott a hideg aztán hajnalban már nagyon melegem volt.


Nem tudom, hogy hogy lehet ennyi minden egyszerre, és nem szoktam bebeszélni magamnak a dolgokat, de ez most nagyon elkapott és nem tudom mi ez. Alszom napi 8órát, normálisan kajálok, túlhajszolva sem vagyok, viszonylag stresszmentes életet élek.


Ha valakinek van bármi ötlete, hogy mi ez, vagy volt már vele hasonló, (netán orvos), legyen szíves írja le, mert így nem tudok mit kezdeni a helyzettel...


17L


Ui.: légyszi ne támadjatok, tudom hogy vannak olyanok akiknek ettől sokkal nagyobb problémájuk van. /Orvoshoz még nem jutottam el/



2019. márc. 11. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Lehet influenza előszele is.
2019. márc. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 spok válasza:
60%
Egy lázat írtál körbe konkrétan. Valóban lehet influenza. Hasonló tünetekkel nálam múlt héten egy kezdődő tüdőgyulladást állapítottak meg, amire szerencsére elég volt egy antibiotikumot szednem. Mivel ebben az időszakban gyakori minden ilyesmi, szerintem mindenképp menj akár már holnap orvoshoz, tényleg:)
2019. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Erre annyira vágytam így, hogy van egy hét suliszünetünk...


És persze a legegyértelműbb dologra nem gondoltam😅


Köszi a válaszokat.

2019. márc. 11. 23:04
 4/10 spok válasza:
60%
Legalább biztosan pihenni fogsz a szünetben 😂 Az egészség az első! Gyógyulj meg:)
2019. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszii!😘
2019. márc. 12. 02:49
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
A nyakmerevsèg agyhártyagyulladàsra is utalhat. Figyelj oda,ha gyanús,menj dokihoz! Kullancs nem volt benned? Ha nem,attól mèg lehet vírusos meningitisz.
2019. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs fogalmad arról, hogy egy meningitis milyen fejfájással jár, a lányomnak kétszer volt, láttam, tudom. Ne riasztgasd a kérdezőt!
2019. márc. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%

Kedves #7/7

Nagyon is lehetséges a meningitis, a tünetek nem minden embernél ugyanolyan mértékben jelentkeznek.

Viszont mostanra gondolom irreleváns, a kérdező vagy egészséges, vagy halott, de erősen kétlem, hogy az utóbbi.

2019. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Testben vagy lélekben? :,D
2019. ápr. 7. 16:59
 10/10 anonim válasza:
Ez megnyugtató
2019. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!