Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi a tüdőgyulladás lappang...

Mennyi a tüdőgyulladás lappangási ideje?

Figyelt kérdés
A barátom már 2 napja fájlalja a hátát. Azt mondja van amikor nem annyira érzi de viszont van amikor nyilalni kezd neki a mellkasa és a háta egyszerre(főleg este és nehezebben kap levegőt).Száraz köhögés kíséri ezeket a tüneteket(láza meg nem volt). Attól fél hogy tüdőgyulladás az oka,de reménykedik még hogy elmúlik és nem rosszabb lesz. Mi lehet ez tüdőgyulladás vagy az már tovább fokozódott volna?

2019. márc. 12. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lappangási ideje a kórokozóknak van, a tüdőgyulladás pedig egy betegség, nem lappang.

Ha fél az ismerősöd, hogy valami baja van, akkor menjen orvoshoz.

2019. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó de úgyértem lehet ez egy ilyen lassan kialakuló folyamat?
2019. márc. 12. 14:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel még ma orvoshoz kellene mennie. Szerintem antibiotikumot fog kapni rá. Így meg lehet előzni a súlyosabb bajt.
2019. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már neki hogy menjen,de az orvosa családi problémák miatt külföldön van(itt falun nincs helyettes).Nem is ő aggódik hanem leginkább én miatta,Mert félek hogy később rosszabb lesz...A neten mindenfélét írnak
2019. márc. 12. 14:26
 5/5 anonim válasza:
Doki, a lányomnak 2x volt tüdőgyuszija láz nélkül. Szárazon köhögött és nehezen vette a levegőt. Azt hogy fájt volna neki nem tudom 19 hónapos...
2019. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!