Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség, láz okozhatott...

Betegség, láz okozhatott zavartságot, halucinációt, mintha be lettem volna szívva?

Figyelt kérdés

Egy csepp alkoholt nem fogyasztottam, kábítószernek meg soha a közelében sem voltam..


Ellenben egész héten rosszul voltam, csak a szüleim nem engedtek "hiányozni", főleg az apám...


Anyámék szerint "megbolondultam". Megvertek miatta, plusz azt hazudták a másoknak, hogy részeg voltam...


Pszichopata mocsok banda, ők is tudták, hogy nemfogyasztotzam semmit, plusz orvosnál is jártam. De ez aoám marhasága, hogy egy másodpercet sem hiányozhatok az iskolájából...


Tehát, én nem voltam magamnál, nekik lehetett volna több eszük, hogy nem megvernek bosszúból, nert "mrgbolondultam".


Minden szavát vállalom, nem fogyasztottam semmi szert, sem alkoholt, névvel is akár...


2019. márc. 12. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Igen, okozhat. Zavartságot, dezorientáltságot, kábaságot, hallási, látási hallucinációkat is.


Ezen jót nevettem: " Pszichopata mocsok banda" ::)

2019. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!