Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mitől van ez? Vakbél?

Szerintetek mitől van ez? Vakbél?

Figyelt kérdés

Leírok mindent hátha valakinek volt hasonló.hosszú lesz bocsi.

20hetes terhes vagyok.


A tünetem előtt annyi volt hogy 2 napig sokat kellett állnom és a derekam is hamar elfárad.

Másnap estére a jobb alhasamba éreztem nyomó nyilaló fájdalmat ami a mai napig állandosult,fekvésre jobb csak. Tegnap óta érzem hogy a jobb csípőmnél is néha fáj.ülésre rosszabb mert"nyomja". A jobb bordámnál is fáj néha( de a gerincem miatt amúgy is szokott). Erre lehet a terhesek tudnak választ adni de a linea csík mentén 3 napja érzékeny a hasam is.


Febr 25.én voltam sebészeten,sebészeti ambulancián is másnap. Uh negatív,megvoltam fázva is..így a fvs 10.4 volt a crp 10. A tapintás és a leletek miatt az orvos azt mondta hogy 3 napja tart szerinte ez nem vakbél..

Nőgyógyászatilag minden oke,tegnap is látta a nődokim a babát.

Amire még gondoltunk az a gerincferdülésem,nem e sérvem lett( szerdán megyek ortopédushoz és vérvételre), idegsebészhez még várom az időpontot.


Szerintetek mi a fenétől?



2019. márc. 13. 11:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondolom ennyi ideig egy vakbél se tartana...
2019. márc. 13. 11:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy vakbél, főleg ha az orvos azt mondta.
2019. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedem mert eltelt 2hét már..

Csak nem múlik a fájdalom és az egész napos fekvés is frusztrál. Hátha pár nap fekvés segít ebben reménykedem jövőhét végén kiderül mi ez..

2019. márc. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!