Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség vagy csak a...

Ez betegség vagy csak a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés
Pénteken volt hőemelkedésem aztán szombat vasárnap kapart a torkom. Hétfőn megjött. Esténként volt egy kicsi hőemelkedésem és ma hánytam a suliba. Szerintetek benyaltam egy vírust vagy csak a mensi?

2019. márc. 14. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem szoktak ilyen panaszaid lenni, akkor kétlem, hogy ez most a menstruációd miatt van, inkább vagy beteg. Leher, hogy nem is vészes betegség, és fele fele arányban vagy rosszul betegségtől meg mensitől. Ha szombatra sem leszel jobban látogass meg egy orvost.
2019. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hőemelkedés lehet a menstruáció miatt nekem is volt már ilyen sőt olyat is hallottam aki hanyt alatta. De ahogy az első is írta ha nem szoktak ilyen tüneteid lenni valószínűleg vírus
2019. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem lehet a menyi miatt.Én például mindig hányok,még akkor is,ha egy kiló gyógyszert beszedek🤷🤷🤷🤷
2019. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!