Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, szédülés, tarkómerev...

Rudolfnagy kérdése:

Fejfájás, szédülés, tarkómerevség?

Figyelt kérdés
Fejfájás, szédülés, tarkómerevség és voltam rögen jo voltam kezeléseken elektromos maszáson az sem segitet de már 6-7 honapja fáj a nyakam és a tarkom tudnátok valami tanácsot adni mivel tudnám kezelni vagy megszüntetni mit használjak mert már nemtudom mit probáljak ki ha valakinek volt már igy meg ossztaná velem neki mi segitet?

2019. márc. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Volt alapos belgyógyászati kivizsgálás is ? Sokféle vírus/parazita betegségnek is vannak vagy lehetnek ilyen tünetei (beleértve akár a Lyme-kórt is).
2019. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem recseg ropog a nyakam de jobban a tarkomban fáj és a nyakam és szédülök voltam már vér vételen az is jo volt de amire emlégszem akkor kezdödöt hogy nagyon hizátos idö volt és aztán igy be ált a nyakam szedtem antibiotikumot de nem segitet probáltam többféle krémet kicsit enyhit aztán ugyan az rögen nem mutatot semi elváltozást de már nem tudom mi tévő legyek mert az orvosok semmit nem segitenek csak fájdalom csilapitot adnak nekem kel meg mondani mit irjon fel de ha tudna valaki valami jo tanácsal elátni mit tegyek ki probálnám mert minden napom pokol
2019. márc. 15. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy MRI felvétel esetleg ? Mégiscsak jobb mint a röntgen. Esetleg ha tényleg ropognak a csontjaid a csigolyák egy csontkovács ? Ha még nem voltál akkor neurológus.
2019. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!