Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problema?

Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Nemi szervemnél,(nő) viszkető érzést vettem észre. Kezeltem is a canesten egy tablettás, kenőcsös verzióval. A problémák elmúltak . Aztán kis idő elteltével újra visszajött. Ugyan ezt a megoldást alkalmaztam. Elmúlt , de utána közvetlen felfázás jeleit észleltem. Azóta tart is folyamatosan, és újra visszatért a viszketés is, kis csipéssel, enyhe fájdalom érzettel. Étvágytalanság is társul , bár nemtudom a kettő össze függ e, mivel az étvágytalanság hamarabb volt jelen mint az első viszkető érzés. Ma azt vettem észre , hogy a szokásos fehér folyásom sokkal több , mint ami szokott lenni. Szaga, állaga nem változott, csak a mennyisége. Pisilni se tudok rendesen, érzem hogy kell, de azt a mennyiséget nem tudom kipisilni amennyit érzem, hogy kéne.

2019. márc. 17. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez felfázás, amin már csak az antibiotikum segít, menj el orvoshoz. Nem biztos, hogy összefügg a legelső viszketéses panaszokkal, de esetleg megpróbálhatnál intim területre való lemosókat, hüvelyflóra helyreállító kúpokat.
2019. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!