Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikumtól, vagy probioti...

Antibiotikumtól, vagy probiotikumtól szokott menni az ember hasa? 1-2 órával ab. után lehetséges?

Figyelt kérdés

Ha csak lehet, elkerülöm az antibiotikumokat, ezért nem értek a témához.

Ma vettem be először, 1-2 órája, és már volt egy hasmenésem.

Probiotikumot nem vettem, csak érdeklődöm, hogy melyiktől lehet, mert mintha hallottam volna ilyesmit.

Vagy semmi köze hozzá, főleg nem ennyi idő után, és valami egész mástól van?



2019. márc. 19. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, antibiotikum gyakran okoz hasmenést. Nekem 2 éve mindhárom nap amikor beszedtem a gyógyszert, rá pár órára hasgörcs és hasmenés lett, igaz csak egyszer, mindig a gyógyszer beszedése után 1-2 órával.
2019. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ez normális, köszönöm.

NEkem is csak 3 napig kell szedni, de a 3. nap megyek orvoshoz, még nem tudom, hogy merjek így elindulni. :D

2019. márc. 19. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Ameddig ki nem jött, addig ne indulj el az orvoshoz. :-)

Tulajdonképpen én is feleslegesen szedtem, mert mind a 3 nap átfutott rajtam. Szerintem ne is szedd be a másodikat, inkább beszélj az orvosoddal.

2019. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumok valószínűleg szervezet-idegenek, azért távoznak olyan gyorsan.
2019. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!