Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek mire utalhatnak?

Ezek mire utalhatnak?

Figyelt kérdés

135/90 körüli a vérnyomásom elég régóta néha ettől is magasabb vérnyomás csökkentőt kell szednem rá, egy ideje pedig a pulzusom is kb 50-60 között van ezek mellett a mellkasom bal oldalába egy pár napja elő jött egy elég komoly nyomó fájdalom. Ezek a tünetek mire utalhatnak?

16/F



2019. márc. 19. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan a vérnyomásom,pulzusom.Nem szedek rá semmit.Engem is érdekelne.Egyszer 160 volt a pulzusszámom...
2019. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz rá?
2019. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Rilmenidin-Teva, a háziorvos írta fel ezt.

2019. márc. 21. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy mostanában?
2019. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam annak.
2019. márc. 23. 07:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek fiatalon tipikus stressztünetek. Nincs elfojtott dolog, ami okozhatja? Nem most, akár régebben.

Igaz, ritka, de szívbetegséged nincs?

Nem vagy elhízva?

2019. márc. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs semmi múltbeli dolog ami okozhatja, elhízva egyáltalán nem vagyok.

Hogy valami szívbetegség van-e azt nem tudom. Majd hétfőn kell mennem vérvételre valószínűleg kedden meg belgyógyászatra utána hátha tudnak mondani valamit.

2019. márc. 24. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!