Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Bélféreg egy tünete lehet a gyakori furcsa bélhangok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: viszketés, féreg, bél

márc. 20. 06:03  Privát üzenet  

A válaszok
Nem :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 20. 06:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azért gondoltam erre, mert ujabban gyakrabban vannak ilyen hangjaim, amik régen nem voltak jellemzök.

Ezek mellett néha viszketek,napközben olyan mintha lenne valamiféle kakidarab bennem,(de nincs persze :)) ) illetve ritkan de ez volt kb a negyedik olyan eset,hogy fel kellett kelnem mert hajnalban arra ébredek hogy végbelemben nyomást érzek,elég kellemetlen.De mindig hajnalban eddig. Remélem nem komoly..

# 2/3Időpont márc. 20. 06:59 Privát üzenet
Figyelj, neked is ugyan azt tanácsolom mint azoknak akik szintén orvosi kérdést tettek fel menyj orvoshoz vizsgálatra ő majd megmondja ha tényleg úgy érzed hogy baj van, egyébként a bélférgességnek a féregfajtól függően eltérő tünetei vannak, egyes féregfajok gyakori fáradtságot igerlékenységet,míg mások drasztikus fogyást eredményeznek meg a másik dolog hogy a férgek megint csak nem mindegyike a bélben élősködik, lényeg a lényeg én megismertetni tudtam veled ezt a betegséget nem vagyok orvos hogy diagnózist állítsak fel ennyit tudtam segíteni, remélem ez is megteszi azért

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont júl. 5. 03:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15 hònapos babámnál székeléskor a vastagbelénél kis vörösszerű dudort látok nem fáj neki, csak nekem furcsa volt-e vkinek hasonlò?
Nektek is volt már ilyen? Nagyon furcsa jelenség. Pulzus az orrban?
Barátnőm (50+), ha néhány óra kihagyás után édességet fogyaszt, furcsa (inkább kellemetlen) bizsergést érez a "koponyája és az agya között". Okkal gyanakodhat kezdődő cukorbetegségre?
Félre nyeltem és azóta furcsa tüneteim vannak mi lehet?
Szerintetek mi lehet a bajom? Többi lent.
Furcsa, görcsszerű érzés van a vádlijaimban. Az az érzés, amikor sétálsz és mindjárt görcsbe áll a mozgás hatására. Mi lehet ez?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!