Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Körömgomba kezelése gyógyszere...

Körömgomba kezelése gyógyszerekkel? Van itt aki már átesett ilyenen?

Figyelt kérdés

Már régóta szenvedek körömgombás megbetegedés miatt a lábujjkörmön. Mindenféle körömlakkal próbáltam már kezelni, de nem volt hatásos. Elmentem bőrgyógyászati szakrendelésre. Ott gyógyszer kezelést ajánlottak, vettek mintát, így ha elkészül akkor az alapján kapok gyógyszert. Amit 5-8 hónapon át kell majd szednem. Ez a kezelés viszont erősen megterheli a májamat majd.

Kezeltek már valakit így?


2019. márc. 21. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem egy jóideig körömgombától. Kezeltek gyógyszerrel is de vegül nem az javított az állapotán. Nem tudom mennyire hasznos tanács, de nekem sokat segített, ha szódabikarbónás vízbe áztattam a lábamat 1/4 óráig. A víz és a szódabikarbóna arányára már nem emlékszem. Talán kiegészítő kezelésként jól jöhet.
2019. márc. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem bejött a lakk, de majd 1 év volt mire megszabadulás tőle. Hetente durvább reszelővel bolyhoztam a tetejét és amennyi anyagot csak tudtam kikapartam alóla, plusz oda is ment lakk nem csak a tetejére, ezen felül még vágtam is amennyire csak lehetett. Kemény menet volt. Ecetes áztatás is jó, hetente 1x 5 perc.
2019. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!