Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lépten-nyomon kiröhögnek,...

Lépten-nyomon kiröhögnek, hogy hogxlyan megyek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legszívesebben bőgnék és elköltöznél egy másik országba.


Kacsázva megyek egy kicsit és jobban rázom a csipőm a kelleténél...


Kiskoromban csipőficamom volt, most gerincferdülés, lúdtalp, porckopás...


Napi szinten kivihognak. Pedig nem megyek nagyon rosszul.

Volt, hogy leállított valaki, hogy "hadd videózzam le, hogy hogyan mész, meg a pofámba röhögött". "nem bicikli, ne rázzad". A két legdurvább az volt, mikor megyek be a suliba egy tanár fogja a telfonját és levideóz...

Ja meg egy nénike beszól, hogy "részeg vagy már kora 7-kor, tessék szépen menni én nagymama vagyok". Ráadásul 25 éves vagyok.


Járok gyógytornára, de nem lesz jobb. De hogy ilyen durván megalázzanak miatta, ráadásul ilyenek, mint tanárok...


Aki tényleg jobban beteg és szarul megy, azzal is ezt teszik... Apai ágon az összes női felmenőm és minden másod-, harmad-, negyed unokatestvérem lány kisebb nagyobb mértékben csipőficamos. Van, aki tolókocsis idős korára, van akit már babaként műtöttek.


Ezen mi a vicces,ert most is itt bőgök.


2019. márc. 21. 16:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
A sulis régebben vol, de maradandót sikerült alkotni.
2019. márc. 21. 16:45
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki megkapja a magáét aki az utcán egy kicsit is szokatlan dolgot csinál, bármit. Nem kell magadra venni. Az emberek többsége előitéletes, bunkó, önző. Nem szabad velük foglalkozni.
2019. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
A világnak melyik sötét sarkában élsz? Én még nem találkoztam ilyennel.
2019. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak az embereknek az értelmi képességüket minősíti,mert egy értelmes ember ezen nem röhögne hanem inkább segítene, mivel nem fogják fel hogy beteg vagy.
2019. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Faluban... De városon is napinszinten röhögnek. "úgy mész, mint aki beszart..." vagy csak simán utánam visítanak... Valószínű ezzel együtt kell élnem.


Szerintem annyira hülyék, hogy azt hiszik a férfiak miatt rázom magamat, vagy megyek így.


Egyre jobban elgondolkodtam, hogy nekem nem kell gyerek. Ha lány lesz, örökli nagy eséllyel. Apám unokatestvére két lányt szült, lebénult. Mindkét lány csipőficamos, az egyiknek a kislányának annyira súlyos, hogy műtik...


Csak nagyon rosszul esik, nem tehetek róla. Tudom, hogy jobb nem is lesz, csak azért tehetek, hogy ne rosszabbodjon és ne kerüljek 40 évesen tolókocsiba...


Most ne menjek ki az utcára sem??? Szánalmas. Rohadjon meg mind.

2019. márc. 21. 19:15
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Sajnállak kérdező, de valószínűleg ezt akartad elérni, mert konkrét kérdést nem tettél fel, így nem tudom, mire válaszoljak!
2019. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alain Delon ***** válasza:
100%
5: Nem tudom, melyik a város, de itt Debrecenben biztos nem foglalkozna vele senki. A nagy jövés-menésben itt van annyiféle ember, hogy igazából itt minden megszokott.
2019. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Falun élek, de Zalaegerszegre járok folgozni, hát ott kapom csak rendesen, főleg a "romáktól", bocsánat... Nagyon kicsi város, de gyerekkoromban is aláztak...


Igazábóp nem akarom, hogy bárki is sajnáljin, csak azt, hogy mit tehetnék, hogyan lehet ezt elviselni... Mert jobb nem lesz, tehát normálisan sosem fogok menni.

2019. márc. 21. 19:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg Budapesten élek, több hasonlóan járó embert láttam már, még egyszer sem nevette ki senki.

Azt megértem, hogy a kisebbség ilyen viselkedése zavar, gyanítottam is, hogy róluk van szó. Ez sajnos nem fog változni, esetleg ha elköltözöl olyan helyre, ahol nincsenek, vagy kis számban vannak.

2019. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt nem írzam, hogy ez azért alakult ki, mert csecsemőkorban nem kezelték rendesen, mert enyhe és majd kinövöm. Pedig egyértelmű volt, a kacsázójárás, csipő kötöttsége, farredóasszinetria, kacxázójárás, kattanás.


Utána meg maradt a gyógytorna.

2019. márc. 21. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!