Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen szédülés, hátfájás/sz...

Hirtelen szédülés, hátfájás/szúrás bal és jobb oldalt borda alatt és hasfájás, főleg bal oldalt a borda mentén, és aköldök felett nyomóérzés egy pontban?

Figyelt kérdés

Van egy pont a hasamban ami nagyon fáj ha mozgok,futok. Hónapokig rosszabodik, aztán elmúlik egy kis időre, aztán megint előjön a fájdalom de intenzívebb.Hányinger, ájulásérzés,fejfájás, sápadtság.Neha láz js. Voltam kivizsgáláson vakbélgyulladás gyanu miatt, labor nem mutatott ki semmit, Hasi UH se.Székrekedésem az mostanában egyre gyakrabban van, de most pillanatnyilag nincs.Beutalt az orvos gasztroenterológiára... De most nagyon rossz..

Mi lehet ez?

19/n



2019. márc. 22. 14:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
nem égés jellegű a fájás.Ha ülök jobb,ha jobb oldalra fekszek fäj a baloldalam mintha húzodna,ha eszek fokozodik a fájdalom azon a ponton, nem fogytam.
2019. márc. 22. 14:12
 2/23 A kérdező kommentje:
100 körül van a vernyomasom, pulzus 70 80.
2019. márc. 22. 14:21
 3/23 anonim ***** válasza:
Akkor most próbáld meg elkülöníteni a tüneteket, mert kb olyat is megfigyelsz hogy kihullott egy hajszálad. Ez normális, hiszen próbálsz minél több dolgot összeszedni, megfigyelni, de ha máskor is volt már ilyen, akkor próbáld meg kiszűrni azt ami nem volt minden alkalommal. Kapásból én is vakbélre gondoltam és nem akarlak riogatni, de azért mert akkor épp semmi, még lehet később. Mit csinálnak a gasztron? Beszélgetés vagy tükröznek?
2019. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Új tünet láz,szédülés,gyengeség, és balvese tájékon fáj tompán.

Még nem voltam gastron.

2019. márc. 25. 19:31
 5/23 anonim ***** válasza:
Az új tünet egy komplett betegség jele, simán a vesemedencegyulladás ilyen tünetekkel jár. De a többinek semmi köze hozzá. Azért mondom, különítsd már el, kizárt hogy ennyi tüneted legyen.
2019. márc. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mert te aztán orvos vagy és kizárod hogy 2 tünet nem lehet együtt. Mert a hátfájdalom és a hasfájás igen is járhat együtt, sok betegségnél.
2019. márc. 26. 09:59
 7/23 A kérdező kommentje:
plusz kisugározhat a fájdalom más hová is. Így a kisugárzott területen nem biztos hogy van baj,csak egy tünet
2019. márc. 26. 10:03
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerinted az orvosok miért nem jöttek rá mi bajod? Mert ezek a tünetek vagy több betegség jelei vagy egy máig nem ismert betegséged van :D És szerinted miért nem kaptál még rá itt sem választ? Mert mindenki pontosan ugyanezt gondolja. Nem vagyok orvos, de millió betegségem volt, köztük a vesemedencegyulladás, a vakbélgyanú, a gyomorfekély, vastagbélgyulladás is.. És pontosan tudom, hogy ilyenkor a beteg próbálja magát megfigyelni és még azt is érzékeli, hogy két hajszállal több haja hullott el, vagy hogy a körme vége megsárgult. És volt olyan is nekem, hogy totál hozzá nem illő betegséget komplikáltam bele, holott olyanom nem is volt. Sőt, páromnak olyan is volt, hogy bacis influenzája volt, mire orvoshoz került már a hasa is fájt, azonnal vakbélre gyanakodtak, holott csak a vizeletében is bacik voltak. Épp olyan helyzetben vagyok, hogy egy olyan betegséget diagnosztizáltak nálam aminek a tünetei nincsenek meg. Várhatóan pedig stimmel, mivel a gyógyszerek hatnak. Ezeket azért mondom, hogy lásd mennyi minden van. A legfőbb dolgokat kellene ebből kiragadni szerintem. Annyi tünetet írtál le hogy már számon sem lehet tartani. Sérvet néztek? Csak az egy ponton fáj a hasadon akadt meg így most hirtelen a szemem újra.
2019. márc. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Esetleg összeszedettebben leírhatnád pontosan a tüneteidet. Szép sorban, kezd fent és haladj lefele.
2019. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igazad van.Főbb tünet leginkább:az adott ponton fájó hasfájás(nyomó,szúró),bordaív alatt diszkomfort érzés,mozgás hatására fokozódik a ponton,néha elmulik, visszajön és akkor szokott lenni láz,gyengeség,hányinger
2019. márc. 26. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!