Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelenthet-e bajt, ha a thrombo...

Jelenthet-e bajt, ha a thrombocyta szám hirtelen alacsonyabbról több mint 2xesére, már magasra növekedett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Betegségtől, állapottól függhet.

Nekem a gyógyíthatatlan betegségem miatt magas már pár éve. Akkor főleg magas volt, mikor 2 hónapig csak feküdtem a kórházban.

Mindenképpen beszélj dokival. :)

2019. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem veszesen magas, de furcsa, hogy 170ről 418 lett. Kislányomról van szó. Emellett magas az LDH szintje, (az is növekedett az előző verkep óta) illetve a CK értéke is magasabb. Sok tünet van emellett:aluszekonysag, hetek óta nem eszik, alig iszik, fáj a nemiszerve és ha pisil,az egyik szemen lóg a szemheja, főként fekvő helyzetben. A nyakában előjott egy cystozus kepletnek leirt csomó, azóta minden nyirokcsomója meg van nagyobbodva, sokszor köhög,folyton kipirosodik az arca, mellkas rtg ről ennyit láttam írva, hogy perihilarisan durva tüdőrajzolat. A lepe meg van nagyobbodva. Nem tudják, hogy vírus következményei ezek, vagy valami gond van. Egy biztos sokat változott a kicsikém. :(
2019. márc. 22. 22:11
 3/4 A kérdező kommentje:
A fvs száma 7-ről 13- ra nőtt, a vérsüllyedés 11-ről 21-re,viszont a crp-je 0.
2019. márc. 24. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a crp az előző 2vervetel alkalmával is jó volt. Eddig a süllyedés is.
2019. márc. 24. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!