Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kerültetek kellemetlen helyzet...

Kerültetek kellemetlen helyzetbe hasmenés miatt?

Figyelt kérdés

Amikor megpusztulsz a görcstől és nem tudod visszatartani.


Ma meg kellett állni az útszélén. De a legrosszabb egy 22 órás buszút volt, wc-re el tudtam pont szerencsre menni, de utána valahogy bemnet egy kicsi, szerencsére hosszú kabátom volt, de nem jöttek rá, honnan jön a bűz.


Ilyenkor semmit nem tudsz tenni, összegörnyedsz a fájfalomtól. Mindig vírus volt.


Ja és se a hasfogó, se a széntabletta nem állította meg.


2019. márc. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen én is kerültem már hasonló helyzetbe. Évtizedekkel ezelőtt éppen egy elit szavaló versenyen ültem, mint részvevő. Azt hiszem a többit mondanom sem kell :D Végül szerencsére éppen időben kiértem a mosdóba.
2019. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, de ismerős a szitu, amikor a semmiből jön rád az a fajta kakkantás (inkább f0sás), ami azonnal wc-t kíván, máskülönben benyomod a nadrágba. Remegsz, szorítod mintha satu lenne a feneked, már már kiráz a hideg, a kula meg épp hogy nem rúgja át a végbélnyílásod. Kemény tud lenni. Aztán úgy megkönnyebbülsz, mintha nem is lett volna semmi. :D
2019. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos olyan görcsök is lehetnek, hogy kúszol a fájdalomtól és az Isten se tartja vissza...


Amúgy szarnak szar, de beteg vagy, nem tehetsz róla...

2019. márc. 22. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A vírusok nagyon alattomosak. Vagy húsz éve egy továbbképzésen voltam, ahol egyszer csak rámtört a görcs. Vagy háromszor voltam már kint a wc-n (erős gázosodás mellett mindig volt produktum is), amikor már negyedszerre úgy gondoltam ideje hazamenni, mert így telik el a délelőtt. Egy nyugalmasabbnak gondolt pillanatban buszra szálltam a Szabolcs utcában (hogy Budára hazaérjek), de éppen eljutottam az Oktogonig, amikor úgy éreztem, hogy inkább leszállok és gyalog talán a gázoktól meg tudok szabadulni. Mentem gyalog az Andrássy úton Buda felé, de sajnos inden görcs ellenére nem tudtam a gázoktól megszabadulni, mert úgy éreztem, hogy biztosan sógorostól fog kijönni és akkor mit csinálok a nyílt utcán ? Átmentem a Lánchídon Budára, de már csurgott a hideg veríték végig a hátamon és akkor úgy gondoltam, mégis visszaszállok a buszra, az csak gyorsabb. Úgy rohantam összeszorított altesti izomzattal be a lakásba, hogy közben gomboltam már ki a gombjaimat és berobbantam a wc-be, ahol aztán kirobbant belőlem minden. Aznap vagy 12-szer voltam összesen wc-n a hihetetlenül gázos béltartalommal. Senkinek nem kívánom.
2019. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!