Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más is szédült gyomornyálkahár...

Más is szédült gyomornyálkahártya gyulladás (plusz reflux, és valszeg helico is, bár ezt még csak vér teszt mutatta ki) alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az első pár napban csak úgy szédelegtem picit, betudtam annak,hogy az első napokban ramatyul voltam így nem igen ettem. Azóta szedem a klabax/ospamox/PANTOPRAZOL SANDOZ kombót, és folyamat szédelgek. Ma néztem a papíron mind 2 antin rajta van, h mellékhatás szédülés, de én, bár nem ennyire , de azért a gyógyszerek előtt is tapasztaltam ilyet... (Amúgy a a gyomrom már kategóriákkal jobb) Egyébként voltam, hasi uh-n , vér vétel, vizelet, ekg , át nyomkodtak mindenhol, ezek rendben voltak. Gyomor tükrözésre meg még várok , ugye nincs egyből időpont. A doki azt mondta amúgy sem sűrgős, de azért a biztonság kedvéért...

Bocsi, h ilyen hosszúra sikerült!



2019. márc. 23. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg már réges rég elfelejtetted az egészet.

Nekem valószínű most újult ki. Szédülök én is meg minden bajom van. Hasmenestől kezdve hasfájásig. Boltba is olyan, mintha a polcok dőlnének ilyenkor. Nagyon rossz. Maga a betegség egyik tünete amúgy. :/

2019. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!