Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dr. Lenkei vitamint ha 4-5...

Dr. Lenkei vitamint ha 4-5 napig nem szedem "összeomlik" a szervezetem, ez normális?

Figyelt kérdés

Ha szedem, akkor ugye semmi bajom, csak szörnyű íze miatt nehèz lenyelni. Nagy dózisú vitamin.

Ha viszont 4-5 napig nem szedem, előjön a pollen allergiám, herpesz a számon, izületi fájdalmak, lábfájás egybe. Amik előtte is szoktak lenni hébe-hóba, csak nem egybe.

És mindig ez van, ha leállok a szedésével, ez normális reakció a szervezettől?


2019. márc. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég erős vitaminkészítmény. Egy ismerősöm fogyott tőle.
2019. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem a súlyom beállt fixen középre. Egy szavam se lehet, mert jól vagyok tőle. De ha elfelejtem szedni, akkor minden kijön azonnal és maga a pokol. Olyan dolgok is, amik előtte nagyon ritkán, 2 évente... Árpa a szemen. Pattanások (tinédzser koromban előtte utoljára).

31 éves vagyok.

És utálom lenyelni, sok tabletta, rossz íz.

2019. márc. 24. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Inkább csak tippként írom, hogy nézz utána, mert nem vagyok jártas a témában és elég régen is volt már. Orvos rokonom sosem adott a gyerekeinek vitamint, ha nem voltak betegek, mert ő az egyetemen azt tanulta, hogy ha nagymennyiségű vitamint viszel be a szervezetbe, akkor az 'elfelejti, hogy hogyan kell természetes módon kinyerni az ételekből, így ha abbahagyod a szedését, akkor vitaminthiány alakul ki'. Nem tudom, hogy igaz-e de ahogy olvastam a kérdésedet hirtelen bevillant. Persze lehet, hogy a teória már meghaladott, sosem ellenőriztem.
2019. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai élelmiszerek nulla vitamint tartalmaznak....
2019. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!