Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikorra múlik el az aranyér?

Mikorra múlik el az aranyér?

Figyelt kérdés
Csütörtökön jött ki, tegnap és a mai nap melegvízbe ültem vagy is inkább forróba, mai nap vettem is kérmet rá 3x be kentem de eddig semmi, szúró érzést is érzek néha, mint ha tűvel szúrkálnák.
2019. márc. 24. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a meleg víz nem csillapítja a gyulladást...
2019. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyire durva. Nem biztos, hogy az áztatás jó, kiszárítod vele a nyálkahártyát. Kend a krémet, ahogy a b.tájékoztató javasolja. 3 napot azért adj neki, hogy javulni kezdjen (de szerintem ez is le van irva). Amennyire csak lehet, tartsd tisztán és szárazon azt a részt (is), ovatosan töröld és sok folyadék, fözelékek,rostos kaják, h laza legyen a széklet,tudjad kimélni.

Ha továbbra sem javul, vagy rosszabbodik, akkor sajnos doki....

2019. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meleg vízbe ne ülj! Vegyél magadnak Diozmin, heszperidin tartalmú készítményt /Jutavit/
2019. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most annyira rossz, mit ha tűvel szúrkálnák, éreztétek már ilyet?
2019. márc. 25. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy párálni kell. Kamillával, és fölé ülni (mondjuk a wcn).
2019. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem be szokott jönni a melegvizes zuhany. Plusz reparon krém. Sajnos legalább egy hét amíg javulni fog

Lehet 2 hét is mire elmúlik. Türelem.

2019. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!