Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásom lenne?...

Vakbélgyulladásom lenne? Szerintetek mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

tegnap este semmi előjel nélkül a hasam jobboldalába bele hasított valami rettenetes fájdalom. Össze is görnyedtem és alig tudtam mozdulni. Pár másodpercig szédültem és hányingerem volt. Kb 10 perc múlva már csak picit szúrt. Ma napközben nem volt semmi baj, de pár órája megint elkezdett fájni. A hasam jobb oldala és a hátam jobb oldala is szúr. Ezenkívül nem tudtam rendesen enni ma pedig nagyon éhes voltam de felfordult a gyomrom ha ételre gondoltam.

Holnap megyek Kaposvárra a kórházba (más ok miatt), siófoki vagyok és nem érnék vissza délelőttre hogy el tudjak menni háziorvoshoz. Szerintetek beutaló nélkül el tudnkék menni kivizsgáltatni? És hol kell az ilyet a kórházakban?

köszönöm a válaszokat előre is!



2019. márc. 24. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap irány a sebészet. nem kell beutaló
2019. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet epegörcs is, mivel a hátadba sugárzik, aztán enyhül magától.
2019. márc. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!