Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomásra érzéketlen csomó a...

Nyomásra érzéketlen csomó a combhajlatban. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve a jobb combhajlatomban kinőtt egy "dudor". Nagyjából 0,5x1cm-es. Nem kisebbedik, kb 2 hete mintha nagyobb lenne. Nyomásra érzéketlen, nem mozog a bőr alatt. Mire utalhat? Mióta kijött, kb azóta rendszertelen a menstruációm, egyik hónapba kimarad, másikba késik 2 hetet, aztán hamarabb jön meg, most majdnem 1 hónapja késik. 19.

2019. márc. 25. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyirokcsomó lesz ,de természetesen ez csak egy tipp . Szerintem nézesd meg orvossal ,lehetséges ,hogy valami nőgyógyászati problémát,gyulladást jelez ha egyéb gondjaid is vannak.
2019. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is nyirokcsomóra gyanakodtam eleinte, szokott is lenni nekem, de el szokott múlni. Ez már fél éve nem tűnik el, a mérete csak az utóbbi időben változott. Mellesleg úgy tudom, bár nem biztos, hogy a nyirokcsomó nyomásra érzékeny. Ez nem fáj. Pár napja vannak tüneteim, az alhasam görcsöl, mintha megjönne, de mégsem. Egész napos hányinger, alig bírok enni. Fáradékonyabb vagyok mint máskor. Folyton zsibbad a kezem, lábam. Nem tudom mi lehet, orvoshoz nem nagyon van időm eljutni.
2019. márc. 25. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Baker-ciszta ?
2019. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az valamilyen térd "betegség", nem?
2019. márc. 26. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, de milyen combhajlatról van szó végül is ?
2019. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az intim résznél névő combhajlatról.
2019. márc. 27. 12:28
 7/7 A kérdező kommentje:
A medencecsontomtól lefele kb 10cmre a combhajlatban van.
2019. márc. 27. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!