Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez beválhat?

Szerintetek ez beválhat?

Figyelt kérdés

Ha hideg vízben zuhanyzom, éjszaka meg hideg vizes zokniban alszom, attól megfázhatok?

Kitűnő tanuló vagyok, de nagyon nagy a hajtás a suliban...Sokan csak egy hasfájással vagy kamubetegséggel otthon maradnak napokat, én meg sohasem hiányzom. Nagyon ki vagyok fáradva én is szeretnék otthon pihenni egy pár napot.



2019. márc. 26. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején azt mondtam az orvosomnak, hogy nagyon erős hasmenésem van, és simán kiírt néhány napra.
2019. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért felesleges megbetegíteni magadat. Hívd fel az orvost hogy hanysz és hasmenésed van. Úgy nem tudsz bemenni hozzá. 1 hét múlva meg mesz hogy már jól vagy. Ennyi. Ellenőrizhetetlen. Most epp amúgy is van egy ilyen vírus. A szüleidnek meg elmagyarázhatod hogy kesz vagy. Ha normálisak megértik. Ha nem meg szerezz egy almát megnegy kis vizet. Néha.menj ki a klotyóra köpd bele összerágott almát vízzel és hangosan öklendezz. Nekem mindig bejött.
2019. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el a szüleidnek, hogy nagyon fáradt vagy, és ők majd adnak igazolást.
2019. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!