Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Laktóz intolerancia teszt...

Laktóz intolerancia teszt negatív, lehetséges hogy csak nem sikerült kimutatni?

Figyelt kérdés

Körülbelül minden 5 éve kezdődött, ezóta nem tudom meginni a tejet mert rosszul leszek tőle. Eddig a tejföllel, sajttal, túróval nem volt problémám ez csak az utóbbi hetekben jött elő. Ezmiatt összegyűlt már közel 160 óra mulasztásom az iskolánan nem szeretném ezt tovább halasztani, vizsgálatokra járni, stb... csak szeretném tudni, hogy tévedhet-e ez a teszt. Annak idején az allergia teszt sem mutatta ki, hogy allergiás vagyok, de ha nem szedtem antihisztamint (allergiagyógyszert) azthiszem Lordestinnek hívták meg volt egy időben a Cetrizin is akkor nem láttam rendesen, nem hallottam, taknyom-nyálam egybefolyt. Szerencsére ez elmúlt.

Ja, és délelőtt voltak ezek a vizsgàlatok ( nem egyszer voltunk) előtte 10 napig nem lehetett szedni a gyógyszereket, vizsgálat után megkaptam a gyógyszert fél órán belül újra hallottam, láttam, nem folyt tovább az orrom, nyálam.

Előre is kőszönöm mindenkinek a választ!



2019. márc. 27. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: a hidrogén kilégzéses formája volt, nem a genetikai
2019. márc. 27. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Tejcukor érzékenységet is néztek? Ez sokkal átfogóbb, mint a laktóz..olvass utána. Egy vérvétel kimutatja.
2019. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
vérvételen is voltam, viszont azt nem tudom nézték-e arra is.
2019. márc. 27. 17:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tejfehérje is lehet.
2019. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy kerülöm a tejtermékeket majd megyek tovább szünetbe.
2019. márc. 27. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen problémáim nekem a túró és a tejföl együtt gáz. Én spirulina algát szedtem de nem feltétlenül emiatt és azóta eléggé minimalizálodott a dolog jó mondjuk nem is eszek mindennap ilyen dolgokat
2019. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!