Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek volt àllkapocs izület...

Akinek volt àllkapocs izület gyulladása hogyan kezelték és mennyi idő után múlt el?

Figyelt kérdés
3 hete voltam fülészeten, mert fàjt a fülem vagy inkább a fül előtti terület, azt mondták semmi bajom ràgóizület gyulladás lehet, kenjem flektorral. Voltam háziorvosnàl aki xiloxot írt, meg szájsebészeten is voltam de ott azt mondták nem az, csak nő a bölcsességfog. 2 napja megint nagyon húzódik az egész àllkapcsom még nem tudom rendesen nyitni a szám. Nem bírok így rendesen enni se már elegem van.

2019. márc. 28. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban gyakran volt, akkor szájzárnak hívták. Időnként alig tudtam betuszkolni a falatot a számba, olyan kicsire tudtam csak nyitni, a rágás meg nagyon fájt. Mindig attól féltem, hogy egyszer egyáltalán nem tudom majd kinyitni, és szondával fognak táplálni, de ez sosem következett be. Ahogy idősebb lettem, ezek elmúltak, néha sajog az állkapcsom, meg kattog, ez minden.
2019. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!