Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet agydaganat?

Lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
3 hete jelentkeztek a tüneteim. Lüktet a fejem, szédülök, remegek,erősen ver a szívem. Ezek úgy jelentkeznek, hogy pár napig tart addig elviselhetetlen, aztán jól vagyok nincs semmi baj. Lehet pánikbetegség, de lehet agydaganat is. Voltam vérvételen minden tökéletes, csináltak tumormarker is bár az az agydaganatot nem mutatja ki. Minden orvos azt mondja hogy pszichés de én nem hiszem mert boldog életet élek, vidám vagyok stb csak a szokásos stressz ér mint bárkit. Szerintetek?

2019. márc. 28. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
MRI vizsgálatra menj el.
2019. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mri megmutatja. Kérj rá beutalót. Egyébként nem valószínű. De a fotelból senki nem fog tudni neked diagnózist felállítani bármennyire szetetnéd. Vérnyomásod rendben van? Vércukor színted? Azok is tudnak ilyet
2019. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem.

Neurologus adott beutalót koponya MRI-re, és semmi.

Kiderült, hogy magad vérnyomás. Neked azzal nincs gondod?

Az i okoz fejfájást, szédülést, nálam tarkómerevséget is.

Azt ha beveszem a gyógyszert negyed óra és el is múlik.

Menj MRI-re illetve kardiológiára.

2019. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szinte kizart, hogy agydaganatod lenne. Az nem ilyen
2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Agydaganatnál a tünetek tartósak nincs csillapodás vagy fellángolás mivel az akkor okoz tünetet ha nyom valamit és az nem szokott magától megszűnni azaz nem zsugorodik össze
2019. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magnézium vagy kálium hiány? Nekem pont ez volt egy hányásos vírus után de a panangin megoldotta a dolgot.
2019. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt agydaganatom. Egy 15-30 perces tudatzavarral kezdődött, aztán 1-2 hónapig semmi komolyabb, majd jöttek a kisebb tudat zavarok, de sosem volt tartós. Érezhetően megakadnak a gondolatok és memória problémákat is okoz. Illetve függ melyik területen helyezkedik el a daganat és az ödéma körülötte. Nálam még jelző tünet volt az állandó hőemelkedés is. Éreztem még enyhe bizsergető érzést fejben és gyógyszerre nem múló fejfájásom is volt ( ami nálam különös volt, hisz mindig elmúlt a gyógyszertől a fejfájás, de akkor 2 fajta gyógyszer sem hatott rá ). Ha komolyabban érzel gondot a fejedben gondolkodásilag, akkor mindenképp menj el neurológushoz.
2019. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem hasonló volt, és kiderült, hogy pánikbeteg vagyok.
2019. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!