Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Létezik olyan betegség hogy...

Létezik olyan betegség hogy iskolaundor?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már többször előfordult velem hogy reggel itthon még semmi bajom sem volt aztán amikor beértem iskolába rosszul lettem (hányinger, hasfájás, fejfájás stb.). Amikor ledig hazentem iskolából már megimt semmi bajom nem volt. Tehát akkor most az iskolától érzem magam rosszul vagyis iskolaundor nevű betegségben szenvedek? Ha igen akkor lehet valahogyan kezeltetni vagy van rá valamilyen gyógyszer?
2019. márc. 28. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
Szimplán egy elkényeztetett csitri vagy
2019. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Lassan nekem is iskola undorom van ugyan oda járok már 6 éve, igaz van egy érettségim és egy szakmám, most lesz még egy szakmám, én minden reggel el mondom magamnak hogy ez egy szép nap lesz és csinálok valami jót suli előtt, már vidáman megyek be és mosolyogva, senki sem veheti el a kedvemet és nem is stresszelem magamat semmin mert nem éri meg, próbáld meg te is, sétálj reggel suli előtt, ne stresszeld magadat, ne foglalkozz negatív, emberekkel.

20F

2019. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

ez valamiféle pánikbetegség, vagy szorongás. Nem iskolaundor, de nyilván az a környezet, vagy azok az emberek váltják ki. Félsz, tartasz valamitől, vannak benned nem feldolgozott negatív élmények, stb.

Tudom, hülyén hangzik, ez a sok pszichoszomatikus bla-bla és soha nem hittem benne, de a fiamnak volt ilyen időszaka (még oviban), hogy abban a pillanatban, ahogy beértünk, olyan hasfájása lett, hogy felegyenesedni sem bírt. Iskolában pedig bizony 1-1 rossz napra migrénnel, hányással reagált, sőt, be is lázasodott, ha valami olyan volt, ami miatt nem akart iskolába menni.

2019. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!