Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Helicobacter pylori-tól volt...

Helicobacter pylori-tól volt valakinek el nem múló aknéja, pattanásai, amikkel semmit nem tudott kezdeni?

Figyelt kérdés

Kimutatták nálam ezt a baktériumot, az egyik orvos szerint békén kell hagyni, csak akkor érdemes kiirtani, ha gyomorfekélyem lenne vagy rákos lennék.

A másik orvos szerint az előző doki nem normális, hematológiai problémákat is okozhat, de sok más egyebet is, és mindenképp ki kell pusztítani az emberből.

Ha két orvos ennyire mást gondol, akkor nem tudom, mit gondoljak én, a beteg, miközben már a 8. helyre küldözgetnek ugyanazzal a problémával.

Most nekifutok az antibiotikumos kezelésnek, mert sokkal meggyőzőbb volt ez az utóbbi orvos.

Kérdezte, hogy a bőrömmel mi újság. 30 felett is olyan, mintha 15 lennék, és már mindent, de tényleg mindent kipróbáltam, kozmetikai szerek, patikai dolgok, és az összes létező orvos, ami csak szóba jöhet.

Na, hát ma az derült ki, hogy akár ettől a baktériumtól is lehet, mert ilyet is tud...

De ez mégis hogy nem derült ki 20 évnyi kínlódás lés orvoshoz járás alatt? Tényleg mindenféle típusú szakrendelésen voltam, és jó részük magánrendelés volt, mert ez már az az akne, amivel az ember szorong és nem akar emberek közé menni, annyira szégyelli az arcát.

Hogy nem említette ezt soha egyetlen orvos sem? Eddig a létezéséről sem tudtam a helicobakternek.

Szóval érdekelne, valakinek voltak-e ilyen tünetei, és a baktérium kiirtása után történt-e változás.

(A jelenlegi probléma, amivel elmentem orvoshoz, és ami miatt kiderült a helicobacter, az egy több hónapja tartó köhögés.)



2019. márc. 29. 20:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!