Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két éve sajnos eléggé megűtött...

Két éve sajnos eléggé megűtöttem a csípőmet egy esés következtében. Azóta nem múlik a fájdalom?

Figyelt kérdés

Voltam kétszer is dokihoz. Az egyik azt mondta hogy zúzódás miatt fáj. De már 2 éve?

Az izmaim feszesek, mozgásra erősödik a fajdalom. Nyomásra is érzékeny, általában lesugarzik a sarkamig, de nem mindig.

Volt már valakinek hasonló?



2019. márc. 30. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan vizsgálták meg? Pl. röntgen volt, vagy valami?
2019. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Röntgen
2019. márc. 30. 11:29
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Reméljük nincs törés vagy repedés. Sajnos van olyan, bár szerencsére nem gyakori, hogy a röntgent nem megfelelően készítik el és emiatt nem látszik a törés. Volt már, hogy 1 év múlva derült ki egy törés.

A másik amit nem értek, hogy anno megvizsgáltak, de ugye a panasz nem múlt el, akkor viszont tovább kell vizsgálni, szóval így elküldeni egy beteget nagy felelősség.

A csípő megütés elég tág fogalom, be kell határolni, hogy melyik részen, mert ott van sok minden.

Azóta voltál már orvosnál ezzel a panasszal vagy csak akkor amikor megütöted?

2019. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 orvosnál is voltam.

Először pár hónappal később a sérülés után. Rögtön nen mentem ugye mert gondoltam elmulik. Eleinte nen fájt annyira. Itt a doki azt mondta hogy repedés meg a sérülés miatt kopás is van. Pár hónapra rá elmentem Ungvárra, ott jobb a röntgen, meg az orvosok. Megnézte ott is a doki a röntgent, azt mondta hogy se kopás, se repedés. Csináltatott ismét röntgent de azon sem látott semmi elváltozást. Irt ki fájdalom csillapítót és kész. De csak egyre rosszabb. A fájdalom miatt kevesett is mozgok, feszesek az izmaim.

Ha megnyomom ahol megűtöttem, még 2 év elteltével is fáj.

Fél éve a jobb csípőmet is megutottem és ott sem múlik el a fajdalom.

Bicajjal borultam, oldalra dőltem, leginkább a farpofámat ütöttem meg mindkét oldalt.

Nagyon elvagyok keseredve

2019. márc. 30. 13:25
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Figyelj, te akkor megtettél mindent, de mivel megint vannak panaszaid ez egy sima fájdalomcsillapítással nem fog elmúlni. Nyílván laikusként nem tudod milyen felvételek készültek, de érdemes lenne ezt megtudni, zárójelentésen rajta van.

Mindenesetre el kell menni újra és újra dokihoz sajnos,vagy sűrgősségire.

Érdekes ez számomra, mert először repedést leírnak, utána meg nem, persze lehet, hogy valóban nincs, de ilyenkor azért kellene az orvosnak kérnie CT-t vagy MR-t,hiszen más is lehet a háttérben, röntgenen sem látszik minden. Amíg a panaszok nem szűnnek, addig vizsgálni kell, és a kiváltó okot kezelni.

Véleményem szerint valamelyik orvos hibázott.

2019. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is teljesen össze vagyok zavarodva hogy mitévő legyek, melyik orvosnak higgyek. Ukrajnában lakom, sajnos itt ilyen az egészségügy. Meg persze a nyelvi korlátok.

Már mindenre gondoltam, a napjaim azzal telnek hogy bújom a netet válaszokat keresve.

Lehetséges lenne hogy az izmok azóta gyulladásba lennének. Hát itt nehez jó orvost találni.

Mióta fáj a lábam már panikbetegseg is kialakult nálam ezmiatt. Legrosszabb a tehetetlenség.

2019. márc. 30. 16:14
 7/7 anonim válasza:
szia irj ram ugyan ezzel a problemmaval szenvedek
2019. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!