Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől fájhat? Kinek volt már...

Mitől fájhat? Kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

17.én jött meg nem tudom mennyi jelentősége van azóta nyilván el is múlt a menzeszem de fáj a hasam mostanában jobb oldalon lent kicsit olyan mint amikor meg szokott jönni .nem olyan eros a fájdalom de azért zavar főleg amikor fekszem akkor érzem

És székrekedésem is van egy ideje .

Gondoltam arra is hogy lehet valami ciszta. Vagy csak az lehet a baj hogy nem eszem rendesen ? Nem tudok már mire gondolni szerintetek mi lehet ez ?



2019. márc. 30. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem eszel rendesen, és nem is iszol rendesen, ezért van szorulásod, ettől fáj.

Igyál valami meleget. Sokat. Legalább 3-4 decit most, aztán egy-két óra múlva megint. Kamilla tea pl. pont jó lenne erre.

2019. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De fura nekem ez a hasfájás írtam is hogy olyan mint mielőtt megjon. kicsit mintha a lábamba is át menne a fájdalom pont mint menzesz előtt xd nem lehet ez valamilyen nőgyógyászati dolog? Vagy gyulladás?
2019. márc. 30. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb igyál egy nagy adag teát, az biztos, hogy nem árt, sőt, lehet, hogy meg is oldja a problémát - ha mégsem, akkor majd aggódunk később.
2019. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Közben meg elárulhatnád, hogy egyáltalán hány kiló vagy, milyen magas, és hogy miért merül fel benned, hogy esetleg az lehet a gond, hogy nem eszel rendesen. Ma pl. mit ettél egész nap? Fogyózol? Van sokminden, amit nem eszel, olyan diétán vagy? Vagy miért merült fel?
2019. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok170 centi és kb 70 kilo

Hát nem tudom össze vissza eszem mostanában van hogy egész nap szinte semmit

Néha meg mindent

Főtt ételt annyira nem leveseket meg főleg nem. Nem vagyok leveses. Nem iszom valami sokat sem most hogy így bele gondoltam

2019. márc. 30. 19:27
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma ettem gyorst meg csilis babot és kb ennyi 😅
2019. márc. 30. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig az nagyon sokat számít, és nem is csak az emésztés szempontjából, hanem az egész szervezeted jobban működik, ha el van látva vízzel: jobban tudsz koncentrálni, jobb a közérzeted, kevésbé vagy álmatag nap közben, stb. Figyelj oda rá, állítsd be a telódat, hogy óránként figyelmeztessen rá, vagy valami, de tényleg igyál rendszeresen. Remélhetőleg ha a székrekedésed elmúlik, elmúlik az a bizonyos hasfájás is. Addig meg ne akarj bebeszélni magadnak valami cisztát, légyszi.
2019. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Okes Köszi a segítséget kicsit Meg nyugodtam 😊
2019. márc. 30. 19:32
 9/9 pápai zsanett 11 válasza:
76%
Szia 👋 szerintem enned kellene lehet azért van próbálj meg töbett enni hátha jobb lessz ☺☺☺☺
2019. ápr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!