Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barátnőmnek traumatikus...

Barátnőmnek traumatikus élmény volt a kórház, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

A párja 4 napig kórházban volt. Minden nap ment látogatni, de rettegett az anyagi kieséstől (ő háztartásbeli). Kórházundora is van ráadásul. Soha, semmivel nem volt kórházba ő.

Minden nap sírt egész nap 4 napig.

Most meg egyenesen magába fordult, begubózott mióta a párja kijött.

Ha a kórházról beszélek vele rendesen elhányja magát.

Hogy tudnék segíteni neki ezt a traumát feldolgozni?


2019. márc. 31. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz vidd el!
2019. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mit szóljon a párja aki bent volt. Nekem is traumatikus elmény volt a kórhaz csak én betegként voltam bent 1.hónapot és még meg is műtöttek. Elmagyaráznám neki, hogy ez egy hiszti, és megkérdezném tőle mit fog csinálni ha valami valós problémája lesz egyszer és ő kerül kórhába.
2019. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiugrik az ablakon?!
2019. ápr. 1. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják természetes kiválasztódásnak. Ne haragudj de 2 rohadt nagy műtét és több hét kórházi tartózkodás után nem tudom átérezni. Ha nincsnjobb dolga ugorjon....ha túléli majd fekjet a kórházban hónapokig.
2019. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A párjának is klasz lehet. Betegen még a gyagyás asszonyt pesztrálja. Ha nem volt korábban valami valós traumája amit kórházban szerzett akkor szerintem ez egy hisztéria amit azért csinál mert most a párja beteg és veletlenül nem ő van a közeppontban. Engem igazán nagy trauma ért a kórhazban nem is egyszer

Fájdalom, szégyen, felelem, megaláztatas, kiszolgáltatottság. Mikor később anyám lett beteg és műtötték nagyon nehéz volt látogatnom. Előjöttek a régi traumatikus emlékek. De segíteni kellett neki így össueszorítottam a fogam és mentem. Kínlódtam de azért ekkora cirkuszt nem rendeztem miatta, pedig nekem még okom is lett volna rá. Mikor láttam a műtőből kitolt embereket úgy ahogy én is voltam

Azt hittem elájulok. De ennyi......az élet nem mindig habostorta. Azért nem hanytam össze magam és eszmbe sem jutott az ablakon kiugrani

2019. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt pszichológusnál, hetente kétszer kell mennie, meg a párja és az anyukája van vele otthon. Idegösszeomlása van.
2019. ápr. 4. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy meg kellett látogatnia a barátját a kórházban? Erősen kétlem, hogy ettől kapott idegösszeomlást.
2019. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!