Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Gyógyithatatlan betegségem van ami miatt nemhogy munkát vállalni,de nyugtatóval 1 órát oké ha tudok aludni.A kialvatlanság miatt halucinálni is szoktam.Tinnitussal küzdök(folyamatosan sipol/cseng a füled) már 8 éve.Három öngyilkossági kisérletem volt. Mivel úgy se vagyok igy képes dolgozni azon gondolkozom,hogy bezáratom örökre magam valahová,vagy lehet lesz egy negyedik kisérlet.Mégis mi a jó francot tudnék igy csinálni? Az orvosok kivizsgáltak,minden kezelést megpróbáltam.Te mit tennél ?

2019. ápr. 1. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz ma már ez. Otthonról is lehet dolgozni, szabad időbeosztással, csak annyi kell, hogy legyen kész a feladat határidőre. Így is lehet élni. Az emberek többsége pedig valóban elítél emiatt, de az ő véleményükre ne adj. Aki hajlandó így is megismerni lehet, hogy egy kedves embert ismer meg benned.
2019. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy nehéz véleményt mondani, hogy nem vagyok a te helyzetedben🤔 Nagy eséllyel mondom, hogy öngyilkossági kísérletet nem terveznék emiatt... Találj értelmet az életednek, biztos van 😁
2019. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]



Máris a helyzetemben vagy :D 0-24 . Azért kösz,hogy tartjátok bennem a lelket,jó látni,hogy van még 1-2 jó ember a földön.

2019. ápr. 1. 13:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyton sípol a fülem magas frekvencián. Sose vizsgáltattam ki, megszoktam. Az utca zaja elnyomja, otthon pedig zenét hallgatok, így észre se veszem. Talán ezért is szeretem jobban a magas női énekhangot, mert az nyomja el a legjobban.
2019. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatnék. Vagy tovább mennék más orvosokhoz nem hagynám magam lerázni. Úgy hallottam van valami jóindulatú daganat a fülben ami tud ilyet csinálni. Azt nézték? Gerincedet? Agyadat? Nincs olyan, hogy nincs oka. Csak még nem találták meg. Egyébként 8 öngyilkosságot hogy tudtál elszúrni? Tényleg érdekel.
2019. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi csak hármat. De akkor is?
2019. ápr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik birja a strapát a szervezetem. Úgy :D
2019. ápr. 1. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leszarni. Nekem csak ez ment. Megpróbálom elfogadni hogy zúg s ez a normális hang így tudok élni. :/
2019. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!