Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Budapesten tudtok NEM magán...

Budapesten tudtok NEM magán endokrinológust?

Figyelt kérdés

Neten nem találtam csak fizetőset.

Problémáim: erős kopaszodás, rendszeresen pattanásos arcbőr, elég komoly menstruációs probléma, fokozott szőrnövekedés, sűrű hangulat ingadozás. Nőgyógyász hormonproblémát mondott, de csak fogamzásgátlót adott, és azt mondják sokan hogy az nem megoldás. 20 éves lány vagyok



2019. ápr. 1. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden kerületben kell lennie ahova tartozol. Háziorvos segít.
2019. ápr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valószínű nem is fogsz, én kb 3 hónapja keresek, de a SOTE-n kívül sehol sincs. magánt találtam egyet, de horror összeget kér egy találkozóért is, hát még ha tenni kell vmit ... (pl csak egyetlen hormonszint vizsgálata: 18 ezer Ft, és ebből kéne 12-15 féle és 3-4x ismételve :DDDD )

na ezt fizesse ki vki ...


ha esetleg találtál, szólj már lécci! köszi

2019. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, énis csak ott láttam. Illetve vannak olcsóbbak is magánba, de azokról rosszak a vélemények... Részemről sztem marad a sote
2019. ápr. 11. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!