Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ettől lehet valami baja a...

Ettől lehet valami baja a tüdőmnek?

Figyelt kérdés
Mostanában sokszor (nem tudom miert) nagy levegőt veszek és bent tartom kb 10-20 mp-ig aztán újra és ezt kb 10 szer. Ezt egyébként régebben is csináltam de eddig nem éreztem semmit, és most elkezdtem azt érezni, hogy a tüdőmnél kicsit fáj (mind a 2 oldalt) miért van ez?
2019. ápr. 1. 15:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt kihagytam : ezáltal olyan mintha nem kapnék levegőt.
2019. ápr. 1. 15:44
 2/4 anonim válasza:
100%
Valamiféle debil vagy?
2019. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha hajlamond van rá kaphatsz egy jó kis ptxet. Aztán mehetsz a kórházba. A helyedben abbahagynám mielőtt baj lesz.
2019. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy rossz beidegződés nálad, menj el pszichológushoz, mert egészségügyileg nincs semmilyen pozitív hatása annak, amit csinálsz.


Mert ha még sportszerűen úsznál, akkor azt mondom oké, bár nem hiszem, hogy náluk ez gyakorlat lenne.

2019. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!