Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan érzésem van a mellkasomb...

Olyan érzésem van a mellkasomban, mint amikor a gyomrom korog. Egyébként is vannak szívpanaszaim. Remegő Szív?

Figyelt kérdés

Egyébként is vannak szívpanaszaim, sűrű extrasystolem van 14 éve, lassú a szívverésem, hirtelen terhelésváltásnál pihennem kell, míg beáll a normál szívritmusom.


Újabb keletű probléma, hogy gyakran érzek a mellkasom bal oldalán olyat, mintha a szívem megremegne. Gyakorlatilag teljesen ugyanaz az érzés, mint amikor a gyomor korog, de ez egyértelműen nem a gyomrom felől jön.

Ez kb. 1-1.5 másodpercig tartó érzés.


Ismertek ilyen betegséget? Júniusban megyek kardio kontrollra, várjak addig vele?

A remegéssel egy időben nincsen különösebb panaszom.


2019. ápr. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a szíved csinálja. Nekem is volt többször is. Én is frászt kaptam. Már túl vagyok a kardiológián. Bordaközi izomösszehúzódás okozza. A kardiológus azt mondta olyan mint a tik a szemnél csak ez ott belül van. Teljesen ártalmatlan. Elkezdtem panangint szedni este 1 szemet a háziorvos javaslatára, azóta nem éreztem. Stressztől is lehet. Rossz érzés de nem kell megijedni.
2019. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez megnyugtató! :)
2019. ápr. 1. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!