Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Isiásznál ez normális? Mikor...

Isiásznál ez normális? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Hosszú hetek óta szenvedek isiásszal. A 7. kezelés + gyógytorna körül kezdtem érezni hogy most már sokkal jobb, alig fájt. Kb. 3-4 napig jól voltam. A hétvégén viszont visszatért, ugyanúgy fáj mint az elején, pedig semmi megerőltetőt nem csináltam! Már nagyon el vagy keseredve mert közel két hónapja benne vagyok, és már reméltem hogy elmúlik.

Normális hogy most megint "visszatért"? Mennyi idő alatt fog végleg elmúlni?


25/n



2019. ápr. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Injekciót nem kaptál? Szerintem érdemes lenne kérni, úgy hallottam az szinte mindenkinek megoldja.
2019. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam, csak gyulladáscsökkentő gyógyszert, de már elfogyott.
2019. ápr. 1. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, ennyi idő után el kellett volna, hogy múljon. Talán az injekció hatásosabb lenne....főleg most már.
2019. ápr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én hónapok óta szenvedek derék fájdalommal ami végig húzódik ágyéktol a talpamig.

Nagy nehezen rá vettem magam hogy elmegyek a dokihoz.. Kaptam injekciót ami semmit sem használt.. Ma megyek a reumatológushoz, hát remélem hogy megmondja miez... Lehet neked is egy szakrendelést kellene felkeresned

2019. ápr. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi a helyzet veled??
2019. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos teljes mértékben továbbra sem múlt el. Kezelések és gyógytorna után sokat javult, az elején az ágyból is alig bírtam kikelni. Ma már nem sugárzik ki oldalra és a lábamba, leginkább csak középen fáj ha "rosszul" mozdulok vagy sokat görnyedtem aznap. Remélem itthoni gyógytorna mellett még javulni fog.
2019. jún. 23. 20:00
 7/7 anonim válasza:
Teljesen nem is hiszem hogy elmulik😥
2019. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!