Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok rendesen pisilni?

Miért nem tudok rendesen pisilni?

Figyelt kérdés
Mostanában néha szokott olyan lenni pl ma reggel is hogy kellett pisilni de nehezen tudtam csak. Vagyis nagyon lassan jött és ilyenkor az alhasambam érzek ilyén osszehuzodas szeruseget. Nem csíp a vizelet meg semmi és nincs is folyton vizelési ingerem ezert azt gondolom hogy nem vagyok felfazva. az tudom milyen volt már benne részem sajnos. Mi lehet ez ? Valakivel volt már ilyen ?

2019. ápr. 2. 14:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom mennyi jelentosege van de a hasam jobb oldalt lent kicsit keményebb szerintem mint a bal oldalon és ha megnyomom kellemetlen.
2019. ápr. 2. 14:12
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
fiú vagy vagy lány?
2019. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr menj el urológushoz, leginkább ilyen ok lehet, de nagyon sokféle betegség okozhatja.
2019. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2019. ápr. 2. 14:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz menj mindenképpen, mint ahogy előttem javasolták, mondd el neki a tüneteket.
2019. ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy annyira kell pisilni, hogy begörcsöl? Utána negyed órával érzel erős vizelési ingert?
2019. ápr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom..Nem figyeltem meg annyira de szerintem nem
2019. ápr. 2. 14:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Pár napja direkt elkezdtem sok vizet inni. Most is ittam kamilla teát és voltam wcn. Most úgy érzem jobb.
2019. ápr. 2. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit iszol lefekvés előtt, ha iszol? WC-re elmész fekvés előtt? Vagy mennyi idő telik el az utolsó esti ital és az utolsó esti WC között?


Nekem akkor fordult ilyen elő, ha lefekvés előtt ittam még nagyobb mennyiségben (több deci), és szintén reggel arra ébredek, hogy felrobban a húgyhólyagom, annyira kell pisilni. Nehezen indul, épp hogy valami, de aztán megindul szépen. És utána el is múlik ez a feszítő érzés. De ez ritkább nálam, és csak a reggeli első pisiléskor fordul elő.


Vagy mozi után, ha a film közben benyomok 1 liter folyadékot nagyon gyorsan, és nem megyek ki WC-re, mert nagyon érdekel a film. :D

2019. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát este az ágyban még szoktam inni vizet de csak akkor megyek wcre ha már érzem hogy kell.
2019. ápr. 2. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!