Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami praktika ami használ...

Valami praktika ami használ is és pár nap alatt el múlik a hurutos köhögésem? Már pár napja tart és már sokszor annyira köhögök hogy jön a hányás. Főleg éjszaka. Nem gyógyszer neveket kérek.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A baj itt a pár nappal van! A szervezetnek idő kell, hogy a hurutot kipucolja. Mig ez meg nem történik szigorú fekvés! Nem árt, ha a testhőmérséklet 39 fokon van. Ezt lázas állapotnak nevezik.
2019. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inhalálás
2019. ápr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagymatea - 1 fej vöröshagymát egészben (a héjával együtt) fél óráig kell főzni fél liter vízben. Nem olyan rossz mint ahogy hangzik és tényleg használ, de nem csak egy bögrével kell meginni, hanem minél többet.

Azt is megpróbálhatod, hogy a vöröshagymát felvágod, ráteszel annyi mézet hogy ellepje, ez aztán levét ereszt és azt kell megenni (a levet). Ez nekem nagyon sokat segített amikor nem bírtam abbahagyni a köhögést, ettem ebből 1 kiskanállal és rögtön sokkal jobb lett. Nem olyan vészes az íze, csak az a hátránya hogy egy idő után nagyon hagymaszag lesz körülötte, de hát valami fontosabb. :)

Illetve ezt lehet hogy már eddig is úgy csináltad, de ha több párnán alszol, kevésbé vízszintesen, az is enyhítheti az éjszakai köhögést.

Jobbulást!

2019. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!