Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt limfómája, ez az?

Kinek volt limfómája, ez az?

Figyelt kérdés

találtam 2 megnagyobbodott nyirokcsomót a nyakamon, fájdalmatlanok és csak kicsit mozdíthatók,azt olvastam, hogy ez rossz..

januárban volt utoljára vérvételem és minden rendben volt..


2019. ápr. 2. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
eléggé beparáztam, mert nem volt semmilyen betegségem,megfázás ami ezt igazolná
2019. ápr. 2. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem minden megnagyobbodott nyirokcsomó jelent rákot. Ahogy nincs mindenkinek agydaganata akinek fáj a feje. Ettől függetlenül ha egy hónapnál tovább fennáll, érdemes kivizsgálni.
2019. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fog probléma is okozhatja. Hol vannak a csomók?
2019. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudtommal az sincs, a nyakam hátulján
2019. ápr. 3. 16:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a hematológiára ha több hónapja ott vannak. Nekem is nőtt meg úgy a nyakamon, hogy semmi bajom nem volt. Nem tudom miért nőtt meg. De pár hét múlva elmúlt.
2019. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak tegnap vettem észre
2019. ápr. 3. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz! Valami gyulladás lehet. Szoktak adni ilyenkor antibiotikumot.
2019. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már szedek antibiotikumot felfázásra, de gondolom attól nem durrannak be a nyaki nyirokcsomók
2019. ápr. 4. 22:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!