Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy piros, égő, viszkető,...

Van egy piros, égő, viszkető, csípő érzést keltő seb féleség a végbélnyílástól egy kicsivel messzebb. Mi lehet az? Lehet mosdó használat után csináltam saját magammal? A toalett papír lehet irritálta?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 2. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A kicsivel messzebb az mit jelent? 2 centi vagy 20 centi? Lehet nem figyeltél oda és kidörzsölted, Neogranormonnal kenegesd. Ha nem múlik, vagy nem enyhül, akkor bőrgyógyászat.


Amúgy kidörzsölheti a wc papír persze, ha durván törlöd. Érzékeny végbélnyilásosoknak / bőrűeknek érdemes nedves törlőkendővel befejezni, ha lejött már a nagyja. Én is így szoktam, hogy pár WC papírral elkezdem, de ha látom, hogy nagyon zaccos, akkor nedvessel fejezem be, mert a végtelenségig törölhetném a sima papírral.

2019. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltam sebész ismerősnél, azt mondta hogy begyulladt egy szőrtüsző a törlés hatására, és majd ha gennyes lesz akkor feltárja.
2019. ápr. 3. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!